Domácí zdravotní péče má v Třeboni nové pracoviště

8. 7. 2016

 

Trápí Vás, jak zajistit péči o člena rodiny, který se vrátil z nemocnice, a zbytek rodiny musí do práce? Co dělat, když se staráte o partnera, který potřebuje nepřetržitou péči? Hledáte někoho, kdo Vám poradí, na co má pečující nárok a kdo mu při péči pomůže?

Toto a mnohé jiné dotazy Vám rádi zodpoví pracovníci nově otevřené poradny pro pečující. Domácí péče výrazně zkracuje či zcela nahrazuje běžnou hospitalizaci v nemocnici. Je v celém světě preferována pro své nesporné výhody, zejména pozitivní působení na psychický stav nemocného, který zůstává se svém prostředí a v blízkosti své rodiny. Domácí péče je hrazena zdravotní pojišťovnou na základě schválení lékařem.

Kolektiv středoškolsky i vysokoškolsky vzdělaných sestřiček Vám nabízí komplexní informace v oblasti ošetřovatelské péče (výživa a hydratace, správná péče o rány, hygiena, polohování, rehabilitace apod.). Dále Vám doporučí, jak upravit domácí prostředí a poradí s výběrem vhodných kompenzačních pomůcek. Pomůžou Vám s řešením zdravotně-sociálně-právních záležitostí a v neposlední řadě poskytnou také psychickou pomoc a pomoc v náročně životní situaci.

Poradna je pro Vás otevřena každou středu od 14 do 16 hodin v prostorách Domácí péče Moje sestra na adrese Svobody 1109, Třeboň (areál Apartmánového domu Nový Svět).

Web: www.moje-sestra.cz, Tel: 604 707 040

 

Katalog služeb

  • Cílové skupiny
  • Druhy poskytovaných služeb
  • Formy poskytovaných služeb
  • Životní situace