Plánování sociálních a souvisejících služeb na území Třeboňska

Na této stránce naleznete informace k sociálním, doprovodným a souvisejícím službám v sociální a zdravotní oblasti, které jsou dostupné na území Třeboňska. Konkrétně se jedná o území obce s rozšířenou působností (ORP) Třeboň, které zahrnuje obvody následujících obcí:
Cep, České Velenice, Domanín, Dunajovice, Dvory nad Lužnicí, Frahelž, Halámky, Hamr, Hrachoviště, Chlum u Třeboně, Klec, Lomnice nad Lužnicí, Lužnice, Majdalena, Nová Ves nad Lužnicí, Novosedly nad Nežárkou, Ponědraž, Ponědrážka, Rapšach, Smržov, Staňkov, Stříbřec, Suchdol nad Lužnicí, Třeboň a Záblatí.

Naleznete zde přehled o jednotlivých dostupných službách, informace o jejich poskytovatelích, kontakty a další podrobnosti. Kromě služeb dostupných přímo na Třeboňsku jsou v katalogu zařazeny také služby dostupné obyvatelům Třeboňska v okolí regionu, zejména na Českobudějovicku a Jindřichohradecku.

Služby můžete vyhledávat pomocí vyhledávacích filtrů v levé části webu nebo přímo kliknutím na ikonku cílové skupiny v horní části stránky. Filtry můžete kombnovat, což Vám umožní vyhledat službu, která bude nejlépe odpovídat Vašim požadavkům.

Webový portál je jedním z výstupů projektu „Plánování rozvoje sociálních služeb na území ORP Třeboň 2015 – 2018“, který je po registračním číslem CZ.1.04/3.1.03/97.00023 spolufinancován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

 

Katalog služeb

  • Cílové skupiny
  • Druhy poskytovaných služeb
  • Formy poskytovaných služeb
  • Životní situace